Zakłady bukmacherskie – poradnik dla początkujących

Zakłady bukmacherskie online to serwisy obsługujące kilka milionów użytkowników internetowych, w Polsce jest kilka serwisów należących do zachodnich gigantów bukmacherskich oraz kilka stacjonarnych.

Największym polskim serwisem jest www.fortuna.pl, który jest w języku polskim, oraz oferuje dużą ofertę zakładów. Serwis jest dostępny 24 godziny na dobę, więc możesz stawiać zakłady w środku nocy na ligi argentyńskie, czy brazylijskie, spotkania NHL, czy NBA.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Serwisy online są w 100% bezpieczne, w przeciwieństwie do zakładów sportowych serwisy internetowe nie pobierają podatków. Chcesz podzielić kupon na grupy, a nie chce Ci się wychodzić z domu? Ma przyjść Twoja dziewczyna? Jest na zewnątrz brzydka pogoda i pada deszcz?

Nie masz ochoty patrzeć na dziadków popijających kawę z termosów i rozmawiających na różne głupie tematy. Dobrze trafiłeś można stawiać systemami na przykład 3 z 5, 2 z 3, lub stawiać wielokrotnie obstawić swój pewny kupon, aby wygrać więcej, serwisy te coraz częściej organizują różnego rodzaju promocje, aby przyciągnąć graczy.

Jak obstawiać na zakładach bukmacherskich?

Chcąc dobrze typować, warto odpowiednio skusić się na małe lekcje obstawiania, jest bowiem parę odpowiednich zasad, które mają odpowiednie znaczenie podczas realnej pracy z bukmacherami.

Jak obstawiać mecze by wygrywać z bukmacherem ?

To podstawowe pytanie każdego gracza bukmacherskiego. Nie jest to zadanie trudne, tak więc nie będziemy tłumaczyć tutaj całego procesu obstawiania. Warto skupić się jednak na odpowiedniej sferze psychicznej, która ma tutaj wysokie znaczenie. Z pewnością warto unikać masówek po małych kursach.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Mała wygrana nie kusi, jednak jeśli mamy powiedziane że „ten typ, jest typem w 100% pewnym” to lubimy stawiać kwoty, które na ogół kwotami małymi nie są. Czy warto ryzykować ? Czasem tak, jednak nie zawsze. Masówki to bowiem balonik który napełnia się osobami łatwowiernymi i pęka.

Porady bukmacherskie dla nowych graczy na zakładach są więc bardzo proste.

Obstawiać głównie pojedyncze mecze, czytać odpowiednie analizy, robić własne analizy – jeśli coś się nam nie zgadza, iść za własnym głosem.
Nie obstawiać po alkoholu! Wszystko to ma swój większy, lub też mniejszy wpływ na przebieg naszych typów.

Jeżeli chcesz zostać dobrym graczem i wygrywać dużo pieniędzy, ważne jest abyś brał pod uwagę typy bukmacherskie.
Na podstawie typów bukmacherów ustalany jest kurs danego spotkania, im niższy kurs tym większe prawdopodobieństwo, że dana drużyna odniesie zwycięstwo, ale mniejsza jest w tym przypadku wygrana.

Moim osobistym zdaniem najlepsze są jednak kupony własnej roboty.

Bukmacherzy posiadają dużą wiedzę, lecz oni też często się mylą. Podam przykład: któraś z drużyn grających w europejskich pucharach, dajmy na to z ligi angielskiej Chelsea Londyn, ma ciężki mecz rozgrywkach Liga Mistrzów i najbliższy mecz ligowy ma z drużyną z ostatnich miejsc w tabeli, kurs bukmacherzy dają 1,3 lub góra 1,4 wszyscy uznają, że to dobry kurs postawią kupon na tą drużynę a trener wystawi rezerwy i będzie dajmy na to 0:0 i pieniądze przejdą nam koło nosa.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Tak, więc jak mówię warto ufać swojej intuicji i tworzyć kupony według siebie a nie innych, a 2 ligi angielskie i hiszpańskie są bardzo przewidywalne, więc warto je obserwować.