Ofera bukmacherska COMEON

Wielkich bukmacherów w Polsce bezustannie nam brakuje zaś parunastu z tych którzy dawno temu działali na krajowym rynku bukmacherskim w tym momencie nie oferują zakładów sportowych dla rodaków. Aczkolwiek stopniowo się to zmienia a kilku sporych bukmacherów ubiega się o rządową koncesję MINISTERSTWA FINANSÓW i ją … zdobywa!

Fajnie że możemy Was powiadomić że w dniu 28 czerwca 2018 kolejny buk otrzymał licencję na organizowanie zakładów sportowych w Polsce. Mowa o jednostce Cherry Online Polska Sp. z o.o. ze stolicy.

Nowy z koncesją buk ComeON

Owa spółka bukmacherska wnioskowała o nabycie licencji przez dużo ponad 6 miesięcy, spełniając całe warunki które pojawiły się w zapisach ustawy o grach hazardowych on-line, dostała licencję z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Większość akcji w firmie ma szwedzka Cherry AB, zarejestrowana w 1963 roku, posiadacz takich spółek jak: ComeOn, Cherrycasino i wspólnikiem takich spółek jak Yggdrasil, Knock Out AB plus parunastu innych.

Spółka Cherry AB związana jest z biznesem rozgrywek przez internet od niesłychanie dawna. Owa spółka oferuje rozgrywki przez internet w tym zakłady bukmacherskie, technologię gier, marketing bazujący na wydajności, produkowanie gier. Przedstawiona spółka zajmuje się klientami na starym kontynencie tudzież jest notowana na giełdzie.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Co myślę o ComeOn

Rywalizacja w branży hazardowej – zakładów sportowych była zasadna! To nie ulega kwestii! Niemniej jednak że tak uznana firma na rynku europejskim wejdzie do naszego Kraju przed takimi spółkami jak bet at home czy Sportingbet to już jest absolutne zdumienie.
O legalnym bukmacherze (albowiem w ten sposób wolno napisać) ComeOn mam wyłącznie dobre zdanie. Od momentu jak weszli do Polski nieco lat wstecz, pamiętam że ich helpdesk a także propozycja dla obstawiajacych były na doskonałym poziomie i pozostaje Nam jeno domniemywać że tak będzie u nas.

Bonusy w ComeOn

W paru państwach Europy, jednakże i bodajże w Polsce też będzie dostępny bonus od depozytu – naturalne 100% za początkową wpłatę na konto obstawiającego. Więcej lada dzień na naszych stronach…

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl