Obstawianie meczy online – ale gdzie?

W sieci pojawia się coraz więcej legalnych bukmacherów. Wydawać by się mogło, że dla graczy nie są oni żadną dobrą alternatywą, a jednak bukmacherzy działają dalej i na nic są 12% podatki. Bo powiedzmy sobie szczerze. Każdy z nas graczy wolałby na spokojnie mieć konto u legalnego bukmachera i móc na spokojnie wykonywać wypłaty na konto bankowe.

Co zatem szkodzi na tej przeszkodzie?

Wspominany 12% podatek. A na tym niekiedy nie koniec. Niektórzy bukmacherzy powyżej pewnej wygranej nakładają na nas kolejne podatki. To w sumie sprawia, że nasze wygrane są faktycznie marne niezależnie od tego jak dużą kwotę postawiliśmy i jaki był kurs danego zdarzenia. To do czego możemy się jeszcze przyczepić w niektórych wypadkach to niskie kursy i mało ciekawa oferta.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Mimo to legalni bukmacherzy utrzymują się na rynku, a i nie brakuje typerów, którzy chętnie u nich obstawiają mecze.

KTÓRY LEGALNY BUKMACHER JEST WART UWAGI?

Zacznijmy może od Fortuny, która wśród graczy jest ceniona dosyć wysoko. To prawdziwy legalny bukmacher, który umożliwia grę nie tylko poprzez Internet, a również punkty stacjonarne. To pozwala użytkownikom zawieranie zakładów na mieście. A że punktów Fortuny jest dosyć sporo, a z roku na rok ich przybywa to jest to dobra alternatywa w przypadku, kiedy np. nie mamy dostępu do Internetu.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Podobną ofertę proponuje nam LvBet. Tutaj także możemy zawierać zakłady bukmacherskie przez Internet i w punktach stacjonarnych. Bukmacher ten ma ciekawą, kolorową stronę internetową przez co zawieranie tam zakładów jest ciekawsze. Na rynku jest jeszcze kilka podobnych propozycji. Warto również uwagę zwrócić na nowych bukmacherów legalnych, którzy wychodzą z naprawdę zaskakującymi propozycjami.

Jednym z takich bukmacherów jest Forbet, który oferuje nam grę bez podatku.

To polski bukmacher, który wraz z rozpoczęciem swojej działalności może sporo namieszać na rynku legalnych bukmacherów. Bo gra bez podatku jest z pewnością czymś interesującym. W jego przypadku zakłady możemy zawierać poprzez stronę internetową.

Gdzie legalnie obstawiać online?

Gra bez podatku jest z pewnością bardzo kusząca, ale z drugiej strony niezwykle niemożliwa. Chcąc być zupełnie pewnym swojej gry lepiej wybrać sprawdzone źródła. Bukmacher Fortuna czy STS to już marki sprawdzone.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Forbet ma również ciekawą ofertę, ale brak 12% podatku jest nieco zastanawiający. Jak bukmacher widzi siebie w przyszłości? Warto dodać, że brak podatku to nie jest jednorazowa akcja wabiąca nowych graczy, ale cel na przyszłość.