Legalny bukmacher forBET – kod promocyjny

„Czy warto obstawiać mecze w forBET?” – zadając sobie to pytanie, a następnie czytając krótką notatkę o tym bukmacherze będziemy się zastanawiali jak w ogóle mogliśmy o to pytać. Co prawda niektóre zdania mogą być wychwalane na wyrost biorąc pod uwagę staż tego młodego jednak bukmachera.

Przejdźmy jednak do konkretów. A zacznijmy od prawdziwej sensacji jaką jest fakt, że Forbet będąc legalnym bukmacherem oferuje nam typowanie meczów bez 12% podatku!

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 1200zł)...

To już wydaje się być marzeniem wielu typerów. W końcu większości z nas grałoby u legalnych źródeł, gdyby nie fakt, że są one po prostu dla nas mało opłacalne. Bo oprócz owego podatku legalni bukmacherzy nie zachwycają wysokimi kursami. Forbet zastosował coś zupełnie innego. Jak na razie się to sprawdza, a pierwsi typerzy są zadowoleni i przekazują innym niedowiarkom, że wszystko działa faktycznie tak jak jest napisane.

forBET bez podatku?

Drugą ważną kwestią tuż obok gry bez podatku są wysokie kursy. Ani Fortuna, ani STS nie są w stanie zagwarantować nam tak konkurencyjnych kursów. Większości z nich nie są to duże różnice, ale biorąc pod uwagę podatek to owa różnica staje się już dosyć widoczna i przede wszystkim odczuwalna dla samego gracza.

Warto również grać w Forbet, ponieważ gwarantuje on każdemu nowemu użytkownikowi kilkaset złotych za pierwszy depozyt.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 1200zł)...

Nie wymagany jest żaden kod, żaden obrót gotówkowy, ani inne wymagania. Po prostu rejestrując się automatycznie otrzymujemy parę stów (o ile tyle wpłacimy) i możemy zacząć obstawiać mecze. A doskonale wiemy, że będąc systematycznym i trzymając się własnych zasad możemy nawet z tego bonusu zbudować większy bankroll. Nie możemy również zapomnieć o samej ofercie bukmachera.

TYPOWANIE MECZÓW W FORBET

Może stać się naszym ulubionym zajęciem, ponieważ oprócz braku podatku i wysokich kursów mamy do dyspozycji także szeroką ofertę spotkań sportowych. Sporty zimowe, szachy, kolarstwo, badminton, boks i wiele innych.

Do tego dochodzą oczywiście te najpopularniejsze – piłka nożna, koszykówka, tenis ziemny czy siatkówka. W dodatku możemy typować także na żywo, gdzie u niektórych bukmacherów jest to nadal opcja nieczynna.

Trzeba przyznać, że bukmacher ten wszedł na rynek w dużym hukiem. Teraz wszyscy są ciekawi reakcji największych rywali w postaci innych legalnych bukmacherów, którzy wobec takiej polityki Forbet są po prostu mało atrakcyjni dla typerów. Przeglądając jednak opinie o tym bukmacherze możemy twierdzić, że utrzyma się on spokojnie i będzie stanowić ciekawą alternatywę nawet dla bukmacherów, którzy nie działają legalnie.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 1200zł)...