Kod promocji eTOTO na bonus 200%

Fenomenalna oferta na początek od buka eTOTO! 200 procent za depozyt dla nowo rejestrujących się klientów. Zyskaj 1000 zł w bonusach. Taka promocja nie pojawia się często wśród krajowych bukmacherów online dlatego warto przypatrzyć się jej dokładnie. Bowiem warto!

Dodatek po rejestracji to właściwie norma wśród bukmacherów w Kraju, wszak by zapewniać ludziom 200 procent za ich depozyt – to ciężko coś w tym stylu wypatrzyć pośród pozostałych promocji powitalnych. Jedynie totolotek.pl i lvbet.pl proponują przeszło 1000 pln w bonusach powitalnych, jednakże to tylko 100% początkowej wpłaty. A tu etoto.pl zaszalało!

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Warunki propozycji powitalnej

Jak napomknęliśmy niedawno nadmieniony legalny bukmacher wirtualny wprowadził śmiałą promocję powitalną, w miejsce wyboru miedzy propozycją defensywną a ofensywną mamy promocję Odbierz 1000 zł od eTOTO.
Widząc wysokie zaciekawienie promocjami u bukmacherów w Kraju wśród obstawiających zdarzenia firma bukmacherska eTOTO zadecydowała wystartować z najkorzystniejszą ofertą dla typujących w trakcie rejestracji. Niżej pokazaliśmy nieco informacji odnośnie oryginalnej propozycji przy rejestracji:

W innowacyjnej propozycji powitalnej Odbierz 1000 zł, grający za własne 2 pierwsze depozyty dostać jest w stanie i 1000 pln:
– pierwszy przelew na konto obstawiającego będzie zwiększony o 200% do 100 pln (to znaczy wystarczy wkład 50 pln, żeby pozyskać 100 pln), co jest wyjątkowe wśród bukmacherów legalnych w Polsce. Nie ma szans wyszukać buka jaki podwyższa depozyt o tego rodzaju procent.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

– kolejny przelew na konto obstawiającego pozostanie zwiększony o 100 % do praktycznie 900 pln !

Wskutek tego całkowicie obstawiający za własne 2 pierwsze przekazy zdoła dostać 1000 zł.

Z akcji promocyjnej są w stanie skorzystać wszelcy gracze, jacy w dalszym ciągu nie przeprowadzili początkowej wpłaty na konto u buka (mogą zgarnąć obydwa bonusy) lub drugiej wpłaty (mogą pozyskać drugi bonus), pomijając nawet czas rejestracji.

W wypadku pytań powinno się przeglądnąć regulamin na www.etoto.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!