Jaki bukmacher internetowy na start z bonus’em

Wybór dobrego bukmachera to podstawa. W końcu to dzięki jego pośrednictwu mamy możliwość zarabiania pieniędzy. Przeglądając listę bukmacherów możemy być pewni, że wybierzemy coś dla siebie. Jest naprawdę mnóstwo różnych wariantów.

A zacznijmy może od legalności. Jeśli stawiasz w bukmacherce swoje pierwsze kroki to musisz wiedzieć, że nie każdy bukmacher ma wykupioną licencję. To właśnie ona sprawia, że mamy do czynienia z legalnym bukmacherem. Z pewnością nie raz zauważyłeś punkt stacjonarny jednego z wielu bukmacherów i zastanawiałeś jak to w ogóle możliwe, że zakłady bukmacherskie są legalne?

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Są i to dzięki posiadaniu właśnie takie licencji. Obstawiać w taki sposób mecze nie musimy się o nic martwić, ponieważ w przypadku wygranej pobierany jest podatek, z resztą 12%. Zatem w przypadku jakiekolwiek kontroli możemy być spokojni.

KTÓREGO BUKMACHERA WYBRAĆ?

Nie każdy jednak wybiera legalnego bukmachera, ponieważ jego wybrane są mniejsze właśnie o powyższy podatek. To na co powinniśmy zwrócić uwagę jeśli zamierzamy grać dłużej to oczywiście kursy. Który bukmacher ma najlepsze stawki? Oczywiście sam fakt grania u nielegalnego bukmachera już zwiększa nasze wygrane.

Dodatkowo trzeba przyznać, że porównywanie kursów jest dziś niezwykle proste, ponieważ są do tego odpowiednie strony, dzięki którym w jednym miejscu mamy kursy na dano spotkanie. Patrząc krótkowzrocznie na naszą przygodę z zakładami bukmacherskimi z pewnością ważny będzie dla nas bonus powitalny. Tutaj w niektórych przypadkach możemy liczyć na dodatkowe pieniądze w wysokości 100% wpłaconego pierwszego depozytu. Są oczywiście tutaj pewne granice, ale niekiedy możemy liczyć dzięki temu na kolejny 1000 złotych.

Do tego dochodzą także komentarze innych gracze.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Opinie bukmacherów są łatwo dostępne i większości osób bardzo chętnie wypowiada się na ich temat. Możemy dzięki temu zauważyć pewne tendencje. I jeśli chodzi o bukmacherów, którzy nie posiadają licencji zakupionej w Ministerstwie Finansów to góruje tutaj głównie Bet365 czy Bet at home.

Oferta w obydwu przypadkach jest dosyć szeroka, do tego dochodzą konkurencyjne kursy i oczywiście brak podatku. W przypadku legalnych bukmacherów prym wiedzie Fortuna.

ZATEM U KOGO WARTO OBSTAWIAĆ?

Pytanie nie jest trudne, ale każdy z nas – graczy wymaga czegoś innego od bukmachera. Warto spisać swoje wymagania na kartce, a następnie szukać bukmachera, który spełni nasze oczekiwania. Wybierajmy jednak sprawdzone źródła, bukmacherów, którzy działają na rynku co najmniej kilka lat.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Dzięki temu będziemy bardziej spokojni o nasze środki finansowe na koncie.